Registrovat se
Česky (cs) English (en)
Dentaktiv - Centrum zubní péče

Přihlášení klienta

Přihlášení:  
Heslo:  
 

Registrace

(Povinné údaje jsou označeny )
Jméno:
Příjmení:
Titul:  
E-mail adresa (Přihlášení):
Ulice:  
PSČ:  
Město:  
Země:  
Telefon:
Mobil:
Zaměstnání:  
Heslo (4-20 zn. [a-zA-Z0-9_-]):
Heslo zopakovat:
Upozornění na termín:   den/y/ů předem na: E-mail Mobil
Poznámky:  
Informační e-maily:  
Souhlasím se zasíláním informačních e-mailů o služ- bách a nabídkách Schill Dental Clinic Praha s. r. o.
Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Opište znaky z obrázku do pole.
V rámci registrace je nezbytné vyplnit registrační formulář. Tento formulář s Vámi bude procházet Váš ošetřující lékař, můžete jej vyplnit na místě v našem centru před prvním ošetřením, nebo jej vyplnit již nyní, zaslat na adresu info@dentaktiv.cz a na místě pouze podepsat.
     
Zvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázek

Estetické výkony

Cílem této skupiny výkonů je vyladit estetický handicap úsměvu pacienta. To je možné několika způsoby: bělením zubů, zhotovením kompozitních výplní, onlay, inlay a korunek.

 

BĚLENÍ ZUBŮ

Jedná se o zesvětlení vlastní, přirozené barvy zubů. Jeho úspěšnost závisí na mnoha faktorech a je předmětem důkladné konzultace s lékařem, před zahájením vlastního bělení.

Více více Bělení zubů

 

KOMPOZITNÍ VÝPLNĚ

Kompozitní (bílé) výplně prochází v posledních letech prudkým vývojem, díky čemuž se staly téměř univerzálním materiálem. Kdo by nechtěl vysoce estetické, "bílé" výplně? V předních zubech, v oblastech, které jsou při úsměvu vidět, či tam, kde chceme nahradit úrazem ztracenou sklovinu, jsou kompozity nezastupitelné. Jedná se tedy o vysoce estetické, dostatečně odolné, a pro opravu zubů v linii úsměvu nezastupitelné materiály.

Více více Výplně zubů

 

PŘÍMÉ FASETOVÁNÍ ZUBŮ

Kompozitní materiály jsou používány nejen jako výplně, ale také k estetické úpravě předních zubů při jejich špatném postavení, tvaru a zabarvení. V případě velkých mezizubních prostorů lze kompozitem zuby rozšířit a tím mezery odstranit. Podobný výkon se používá při odštěpení či nalomení zubu úrazem. Celý proces lze zhotovit v jedné návštěvě Vašeho zubního lékaře.

 

KERAMICKÉ FASETY

Podobně jako při přímém fasetování, využívá se tato metoda pro zacelení a uhlazení nerovných plošek, prasklin, barevných handicapů či při špatném postavení předních zubů. Jde o relativně rychlou a bezbolestnou metodu, při které se odnímá malá část skloviny za účelem změny tvaru, délky a povrchu zubu. Po malé povrchové úpravě viditelné části zubu se v zubní laboratoři vyrobí ultratenké keramické skořápky. Ty se po vyzkoušení upevní na zub podobně, jako například umělé nehty. Výhodou je, že zákrok nevyžaduje žádný agresivní zásah do zubních tkání. Keramický materiál imituje přirozenou barvu zubu a je odolný vůči vzniku skvrn od kávy či čaje. Zákrok většinou vyžaduje dvě návštěvy u lékaře. V první se zub lehce upraví a otiskne. Po zhotovení faset v laboratoři se v druhé návštěvě pacienta dokončí samotná aplikace - přitmelení faset na zub.

 

KERAMICKÁ ONLAY, INLAY

Tvoří přechod mezi tradiční výplní zubu a korunkou. Dříve se vyráběly především ze zlata, dnes je častěji využívaným materiálem porcelán, který je odolný a lépe napodobuje barvu zubu. Používají se především pro rekonstrukci rozsáhlejších defektů kousacích ploch zubů. Pro jejich výrobu je zub opět upraven a otisknut. V zubní laboratoři je onlay či inlay zhotovena v přirozené barvě zubů pacienta. Zub je prozatímně uzavřen provizorní výplní. Tyto výkony vyžadují dvě návštěvy zubního lékaře.

 

KORUNKY

Korunky jsou zhotovovány v případě velké ztráty zubních tkání, kdy zhotovení kompozitní výplně, inleje nebo onleje nepřipadá již v úvahu. Korunky lze vyrábět z mnoha typů materiálů: kovu, pryskyřice, keramiky či kombinace kovu s keramikou - metalokeramiky. Volba určitého typu korunky vychází z typu, tvaru a postavení nahrazovaného zubu a v neposlední řadě i finančních možností pacienta. Největší novinkou v této oblasti jsou korunky celokeramické, vyrobené ze speciální vytvrzované keramiky. Jejich tvrdost dosahuje tvrdosti kovu, při současném zachování vysoce estetického a od přirozeného zubu se neodlišujícího vzhledu.

Více více Náhrady chybějících zubů

počkejte prosím...počkejte prosím...